Ayhan Oto Servis 30 yıllık ticari hayatında Renault, Mercedes, BMW gibi bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve verdiği hizmetler kapsamında sektörünün başarılı ve aranan temsilcilerinden olma başarısını göstermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hayallerini zevke dönüştürmek için ,Almanya ve Frankfurt’ta aldığımız eğitimler ile sürekli gelişen kalite yönetimi ve güvenilir hizmet anlayışıyla, Ayhan Oto Servis olarak amacımız sektöründe referans gösterilecek başarılar elde etmektir.

Güvenilir, žeffaf, Hızlı,Kaliteli ürün ve hizmetimiz ile müşterilerimizin fiyat, kalite ve memnuniyet beklentilerini başarıyla karşılamaktadır. Kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle kurumsallık ve profesyonellik ilkelerine bağlı kalarak 15 yıldır çevre Belediye , Emniyet Müdürlükleri ve elliye yakın fabrikaya çözüm ortağı olarak hizmet veren Ayhan Oto Servis gücünü kanıtlamıştır.

Konusunda uzman ekibi ile isteklerinizi en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirilirken aracınızın ihtiyacı olan tüm işlemler Ayhan Oto Serviste son teknoloji ile donatılmış uzman personeli tarafından yapılmaktadır.